Tisztelt Vásárlóink, kedves Érdeklődők!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy idén a sárgabarack termésünk NEM fagyott el.
A magyar fajták (Ceglédi óriás, Magyar legjobb, Gönci magyar, Ceglédi bíbor) várhatóan 3-4 hét múlva (június végén, július elején) fognak érni. Lesz lekvárnak, kompótnak és cefrének való sárgabarackunk is.
Árat csak nyitáskor tudunk közölni, kérjük iratkozzanak fel hírlevelünkre, hogy időben értesíteni tudjuk Önöket a szedd magad kezdetéről.
Tisztelettel: Márton család
Kedves Márton Család!
Szeretnék értesülni a sárgabarack szedd magad kezdetéről!
Köszönettel:
Kurucsó Anikó
06309588211
Kedves Anikó!
Itt tud feliratkozni a hírlevelünkre: https://szeddmagadtorokbalint.hu/newsletter/
Üdvözlettel:
Márton család